Hledáte (pro)nájem bytu? Čtěte.

Realitní blog

Hledám (pro)nájem, ale jak na to?

Většině z nás, se minimálně jednou za život stane, že hledá nájem bytu či rodinného domu. A to buď v místě svého bydliště ve kterém doposud bydlel, anebo v nějakém jiném městě, když potřebuje určitou změnu v životě. Jak najít ten správný? Máte dvě možnosti jak to udělat.

První možnost je taková, že si nájem budete hledat sami a tak strávíte několik dní, týdnů na internetu. Nakonec zjistíte, že pronajímatel má několik požadavků a vy si nejste vůbec jisti, zda na to má ze zákona nárok.

Druhá možnost je taková, že napíšete nám. Společně si dohodneme schůzku, abychom si řekli vše podstatné o vašem budoucím bydlení. Naše práce spočívá v tom, že budeme hledat dle vašich kritérií za vás. Dále budeme komunikovat s koncovým majitelem bytu o tom, na co má každá strana nárok dle zákona a na co ne. Naším cílem této služby je, aby byly spokojeny obě strany a ne jen jedna. Majiteli rádi vysvětlíme, jak se nejlépe ochránit před neplatiči, či poničením svého majetku. Klientovi zase vysvětlíme jeho nároky na řádné užívání pronajaté nemovitosti. A také na to, že když složí jistotu(kauci), má nárok, na roční úrok ze složené částky po dobu trvání nájmu. Tento úrok se vyplácí zpětně s jistotou, až při ukončení nájmu. Nárok na to máte i v případě, že takovou větu ve smlouvě nenajdete.

To není vše. Dále pro vás máme připravené nájemní smlouvy, které splňují veškeré právní normy k roku 2020 od našeho advokáta. V případě, že bude pronajímatel trvat na své smlouvě, necháme ji zkontrolovat.

Říkáte si, kolik vás to bude stát? Cena této služby je 5.990,-
V případě, že najdeme vaše bydlení u konkurenční realitní kanceláře, která bude požadovat provizi po vás, nás neplatíte.
Když se necháte zastupovat na realitním trhu, máte jistotu, že vše proběhne bezpečněji a dle zákona. Už dost nesmyslným inzerátům, které píšou některé realitní kanceláře a majitelé nemovitostí!  Pojďme to společně změnit.
Takže si to ještě jednou shrneme, co dostanete za cenu 5.990,-
=> vyhledání nájmu dle vašich představ
=> prověření majitele nemovitosti (majitel se bude zajímat i o vás)
=> komunikace s majitelem nemovitosti
=> předávací protokol+fotografie nemovitosti v jakém stavu byla při převzetí
=> nájemní smlouva dle platných zákonů a její aktualizace
=> převod energií
=> odpovědi na vaše dotazy po celou dobu nájmu

Těšíme se na vás.

V našem připravovaném článku o nájmu, se dočtete bližší informace.

Sledujte nás na Facebooku, Instagramu a žádné důležité informace vám neutečou.

Pokud máte nějaké otázky napište nám na info@rksrdcedomova.cz a do předmětu uveďte slovo ,,NÁJEM”

Radek a Andrea