O naší RK

RK Srdce Domova

Vážení čtenáři této rubriky,

 

rádi bychom vás seznámili s naší novou realitní kanceláří Srdce domova, která je tu právě pro vás. Co od nás můžete očekávat, tak je zaručeně klientský přístup. To pro nás znamená, že je klient na prvním místě a již to dokazují naše recenze. 

.

Na naší společné cestě, kde budeme zastupovat prodej či nákup nemovitosti si nejprve sedneme někde na dobré kávě a probereme možnosti naší spolupráce. Určitě víte, že pokud nakupuji či prodávám nemovitost není to obchod, který se dělá denně. Je to velmi důležitý krok v našem osobním životě. A proto jsme se rozhodli, že se budeme učit od těch nejlepších a nejžádanějších obchodníků z realitní oblasti.

.

Abyste mě poznali trochu blíže, nechám vás přečíst pár řádek o mně.
Jmenuji se Radek a žiji v Českých Budějovicích (Budějcích). Založit realitní kancelář byla pro mě obrovská výzva. Během svého života jsem zažil jednání několika realitních makléřů, když jsem potřeboval využít jejich služeb při získání nájemního bydlení . Vždy to dopadlo tak, že jsem pouze vyplatil provizi makléři, zaplatil první nájem dopředu, kauci a mohl jsem bydlet. Pokud jsem potřeboval radu od makléře, nebo se na něco zeptat, vůbec jsem pro něj neexistoval. Takže vlastně moje otázka byla, za co jsem vůbec zaplatil makléři? Však jsem pouze reagoval na inzerát, kde byly mimochodem dost hrozný fotky a nebylo skoro nic napsáno. Teď už moc dobře vím, že provizi má platit ten, kdo o tu službu žádá a tady v tom případě to měl být vždy majitel bytu. Přeci jen, tohle je obchodní vztah mezi majitelem nemovitosti a makléřem, i když je jen zprostředkovatel. Makléř má chránit majetek majitele a má mu vždy být po ruce kdyby se něco stalo.

.

Jednoho dne jsem se podělil s nápadem mé kamarádce a ta mi odpověděla, že jí nemovitosti vždycky fascinovali. Tak jsme spolu začali přemýšlet, jak vlastně budeme fungovat. Ani jeden z nás neměl žádné zkušenosti kromě toho, že jsme byli vždy jen klienti. Věděli jsme, jak to dělat nechceme a naopak, jak to dělat chceme. Co vás asi první napadne, když potřebujete něco zjistit. Google. Tak začalo jedno velké kolo sledování videí na Youtube, čtení článků, knih a v prvé řadě poznávání lidi, kteří svou práci dělají na jedničku s hvězdičkou. Je opravdu zvláštní, když se do toho ponoříte a vy nakonec zjistíte, že tady je asi stovka lidí, která to dělá jinak, než jak jste zvyklý. Pro mě to byl úžasný pocit, protože jsme se mohli učit a to dokonce od elity v České republice. Představte si ten pocit, že jdete na svou první přednášku od člověka, kterého jste viděli na Youtube a vy ještě ani nevíte nic o realitním trhu. V té době jsem byl ještě zaměstnanec a o to víc jsem byl na nás hrdý. Hrdý na to, že máme vizi, cíl a jsme proto schopni vystoupit ze své komfortní zóny. Bylo to tak skutečný, že vyjádřit slovy mé pocity ani nejde. A tak to vše začalo. Přednášky, potkávání se s úspěšnými lidmi, učení, čtení knih a pořád dokola. Myslím, že člověk pokud něco opravdu chce a dělá pro to vše, tak to dokáže. Musí jen vytrvat.

.

V roce 2020 jsem úspěšně absolvoval ústní i praktickou zkoušku z oceňování nemovitostí a stal se tak odhadcem nemovitostí. Dva roky jsme s Andrea Kopřiva dojížděli do Plzně, kde jsme se připravovali na tento den. Jednou za 14 dní jsme trávili ve školních lavicích a vzdělávali sami sebe. 

.

Teď jste měli možnost mě trochu poznat.  O tom jak pracuji, si můžeme popovídat osobně. Stačí se jen domluvit na termínu schůzky.

.

Napište mi na e-mail hanak@rksrdcedomova.cz
a nebo rovnou zavolejte na tel. +420 730 849 122
Případně si zarezervujte termín v mém on-line kalendáři
https://rksrdcedomova.cz/onlinekonzultace/

.

Jsem připraven vás zastupovat na realitním trhu a udělat pro vás maximum. Vše si řekneme při osobním setkání a už teď je nám ctí, že jste si vybrali právě mě. Proto neváhejte a kontaktujte mě co nejdříve.